Monster Okunmuyor laptop klavyesi

MONSTER OKUNMUYOR Laptop klavye fiyatı

MONSTER OKUNMUYOR laptop klavyesinin montaj dahil fiyatı için bizimle hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden veya telefonla (02164814950)irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

MONSTER OKUNMUYOR laptop klavyesi neden çalışmaz?

MONSTER-OKUNMUYOR laptop klavyesi çok sağlamdır, sıvı teması ve darbe dışında kolay kolay bozulmaz.

Sıvı teması cihaza mutlaka sıvı boca edilmiş olması anlamına gelmez. Bir bardak su boşalsa farkedersiniz tabiiki.. Fakat bazen çay demlenen makarna pişirilen yerlerde cihazınızı çalıştırıyor olmanız ortamdaki buhardan dolayı cihazın içinde bir buğu oluşmasına ve bunun zamanla oksite dönmesine sebep olur. Böyle bir ortamda ( özellikle kışın ) cihazınızı kullanıyorsanız klavyenizin ve hatta bilgisayarınızın bozulması kaçınılmazdır.

Ümraniye Özel MONSTER Servisi

MONSTER-OKUNMUYOR laptop klavye tuşları çalışmıyorsa ne yapmak gerekir?

Bazen MONSTER OKUNMUYOR bilgisayarın tuşlarının tamamı, bazen birkaç tanesi sıvı temasından zarar görebilir. Tek tek tuş tamiri mümkün değildir. Komple klavyeyi değiştirmek gerekir. MONSTER OKUNMUYOR klavye fiyatı için bizimle irtibat kurabilirsiniz. (0533 704 45 43)

Özel MONSTER laptop servisi whatsapp hattı

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden MONSTER OKUNMUYOR fotoğraflarını gönderip sorularınızı sorabilirsiniz. MONSTER OKUNMUYOR klavye fiyatı alabilirsiniz.

Özel MONSTER laptop servisi telefon numaralarımız

0216 481 49 50
0216 481 5 481

İkinci el ve sağlam orjinal MONSTER OKUNMUYOR laptop klavyelerimiz için ikinci el MONSTER yedek parça sitemiz pcparca.com u ziyaret ederek ilgili ürünü aratabilirsiniz. Pcparca.com daki fiyatlara montaj dahil değildir. Montaj fiyatı için bizimle mutlaka irtibat kurunuz.

MONSTER OKUNMUYOR laptop klavyesi
MONSTER OKUNMUYOR klavyesi