Laptop Tamir Servisi

Laptop tamir için sorununuz anlatarak tamir konusunda bizden ön fiyat almak isterseniz hemen whatsapp üzerinden irtibat kurabilirsiniz.
0533 704 45 43
7/24 Bize yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplayacağız.
Veya arayarak destek alabilirsiniz.
0216 481 49 50
0216 481 5 481

Laptop tamir Ümraniye

Laptop Tamir ve laptop yedek parça satışı konusunda 2005 yılından günümüze Ümraniye , İstanbul ve Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekteyiz. Tecrübeli çalışanlarımız , zengin makine ve alet parkımız , uzman yöneticilerimiz ile tam donanımlı servimizde garanti süresi dolan veya garanti dışı kalan notebook / laptopların, ekran kartı tamiri, anakart tamiri , chipset tamiri, fan bakımı, fan değişimi, termal temizlik, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Laptop Görüntü Problemi – Tamiri

Laptop görüntü vermeme problemi ve laptop bozuk görüntü verme sorununu birden fazla sebebi olabilir. Ram arızası veya sarsıntı sonucu yerinden çıkan ram laptopun görüntü vermemesine sebep olabilir. Zamanında yapılmayan termal temizlik ve kötü durumdaki fanlar ısınmaya yol açarak cihazın ekran kartını soğutamaz ve ekran kartı bozulabilir. Bazen onarılmayan pahalı bir arıza çeşididir. Teknik Servisimizde garantilli laptop ekran kartı tamiri yapılmaktadır.

Laptop Ses Sorunu tamiri

Laptop ses sorunu dendiği zaman iki sorun akla gelir. Laptopun çalışan aparatlarından aşırı ses gelmesi veya laptopun hoparlöründen ses çıkmaması.
Laptop fanında gelen ses termal temizlikle ve fan bakımı ile düzelebilir. Fan bakımla ses kesmezse fan değişimi gerekebilir. Her markamodel laptop için işlemci fanı tedarik edebiliriz.
Laptop hoparlöründen ses gelmemesinin birden fazla sebebi vardır.
Hoparlörler sorunlu olabilir. Değişmesi gekebilir.
Ses sürücüsü doğru olmayabilir, sürücü yükleyerek düzeltebiliriz.
Ses çipi sorunlu olabilir.
Ses çipi sorununu onarmadan önce yerine USB ses kartı öneriyoruz. Eğer harici bir hoparlör kullanıyorsanız usb ses kartı ile en ucuz ve hızlı çözüme ulaşabilirsiniz. Fakat laptopun hoparlörlerini kullanmak isterseniz ses çipi tamirini garantili şekilde yapıyoruz.

Laptop Klavye sorunu ve tamiri

Laptop kalvyesinde bazı tuşlar veya tamamı basmıyorsa laptop klavye tamiri değil laptop klavye değişim ihtiyacınız var demektir. Her marka model laptop klavyesi tedarik edebiliriz, değiştirebiliriz.

Laptop ağır çalışma problemi ve tamiri

Laptopunuz ağır çalışıyorsa hızlandırma için bizden fiyat alabilirsiniz. Çoğu zaman yorgun disk yüzünden bilgisayarlarımız yavaş çalışır. Size hızlandırma için yeni nesil SSD tavsiye ediyoruz. Eski harddisk yerine yeni nesil SSD için bizden fiyat alabilirsiniz. SSD teknolojisi çoğu zaman bilgisayarı 10 kadar hızlandırabilir. 15 20 sn gibi kısa sürece açılan bir bilgisayar için SSD öneririz.

Laptop ekran değişimi

Laptop ekranı mürekkep dağılmış bir görüntü alır. Işıklar belli olur fakat görüntü çoğu yede siyah gölge ve dağılmış mürekkep şeklinde görünür. Laptop ekranı cam gibi tuzbuz olarak kırılmaz. Bazen tek elle cihazı kaldırarak taşımak , bazen içinde sert ve kalın bir cisim unutarak kapağı kapatınca ekran kırılır. Düşerek kırılmalarda ekranla beraber başka noktalar da zarar görecektir. Servisimizde laptop ekran değişimi yapılmaktadır. Cihazınıza uygun ekran için bizden fiyat alabilirsiniz.

Laptop Pil sorunu

Dizüstü bilgisayarımızın pili zamana yenik düşer. İsterseniz aldığınız ilk çekmeceye atın isterseniz sürekli şarjda kullanın arada çok büyük bir fark olmadan pil ömrünü tamamlayacaktır. Bizce doğrusu laptop pilinin üzerinden durmasıdır. Pil ömrünün sonuna kadar işinize yarayacaktır. Üstelik pilsiz kullanımda cihazdaki ani elektrik kesintisi diskinize dosyalarınıza ve birçok elektronik parçanıza zarar verebilir. Bu riske girmemek için laptop pilini üzerinde bırakmak daha doğrudur. Servisimizde her marka modele göre laptop pili tedarik edebiliriz ve montajı yapabiliriz.

Laptop şarj adaptörü

Laptop bilgisayarımızın ihtiyacı olan enerjiyi karşılamak için kullandığı adaptör doğru volt ve amperde olmalıdır. Hatta doğru şarj ucu olmayan cihazlar cihazın soketine zarar vereceğinden birebir sizin cihazınız için üretilmiş ürünleri kullanmanız doğru olandır. “Taktım çalışıyor” demeyin mutlaka bir bilenden teyit alın.

Laptop Üst kasa alt Kasa değişimi

Bilgisayarınızın dış kasası uzun süre kullanımda aşınabilir. Kararmalar sararmalar olabilir. Veya aşırı çizik ezik ve kırıklar olabilir. Kozmetik olarak bu sizi rahatsız ediyorsa komple bilgisayar kasası değiştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

LAPTOP MARKA MODEL MENTEŞE TAMİRİ

Bilgisayarınızın menteşesi zamanla zarar görebilir. Darbe sonucu kırılabilir. Menteşe yağı kuruyup menteşe sertleşince kasa bağlantıları koparak çıkabilir. Teknik servisimizde menteşe tamiri yapıyoruz.

Laptop tamiri hizmetimiz nasıl bir süreçtir?

  • Öncelikle 0533 704 45 43 whatsapp hattımıza sorununuzu anlatarak ortamala bir fiyat isteyebilirsiniz. Ön bilgi alabilirsiniz.
  • Sonrasında cihazın arızası ne olursa olsun cihaz servisimize gelmelidir.
  • Servismize gelen bilgisayar ürün kabul sürecine girer. Ürün kabul sürecinden bilgisayarınızı birlikte çalıştırıp problemle ilgili sizden birşeyler duymak isteriz. Beraberce ön bilgi alışverişinde bulunduktan sonra servis programımıza bu bilgileri ve notları kaydederiz. İletişim bilgileriniz bu aşamada alınır.
  • İki nüsha olarak servis formu hazırlayıp sizden bize bıraktığınız ürünleri ve sorunu not aldığımız kağıdı imzalamanızı isteriz.
  • Cihazınız servis tezgah yoğunluğuna göre sıraya alınır ve sırası gelince arızası tespit edilir. Bazı arızalarda ihtimaller ve denemeler zaman alabilir. Lütfen sabırla bizim size bilgi vereceğimiz anı bekleyin. Zira sürecin ortasında aradığınızda net bilgi veremeyerek kafanızın konu ile ilgili karışmasına sebep olabilirsiniz, olabiliriz.
  • Arıza ile ilgili değişecek parça, yapılacak işçilik ve bu işlemlerim maliyeti belli olduğunda sizi arayıp konu ile ilgili size bilgi verip onay isteriz.
  • Onay alınır alınmaz süreç başlar.
  • Cihazınız onarılır, çalışır hale getirilir.
  • Donanım testleri, yazılım testleri, stres testleri gibi testlerden geçtikten sonra “cihazınız hazır alabilirsiniz” içerikli mesajınız telefonunu gönderilir.
  • Mesajın arkasından ne zaman isterseniz size verdiğimiz servis evrakı ile gelerek bilgisayarınızı alabilirsiniz.

Cihazların güvenliği

Laptop tamir servisimize bıraktığnız cihazlar 7 24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Olası doğal afet , yangın ve hırsızlık gibi durumlar için sigortalıdır.

Ümraniye Bilgisayar Servisi , Laptop Tamir Servisi , Bilgisayarcı , bilgisayar servisi , tamirci , laptop tamiri , ümraniye bilgisayar tamiri , koliva bilgisayar , ümraniye ticaret , ikinci el alan yerler