LENOVO İDEAPAD S145-15IWL Menteşe Tamiri

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL laptop menteşe tamiri için bizden fiyat alabilirsiniz. Hemen whatsapp üzerinden bize cihazın durumunu anlayabileceğimiz fotoğraf ve videolar atarsanız size fiyat bilgisi verebiliriz.
05337044543

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL Menteşe nasıl kırılır?

Menteşeler bilgisayarımızın alt kasası ile ekranını birleştiren ve istediğimiz açıda tutmayı sağlayan hareketli mekanizmalardır. Çok karmaşık bir yapıları yoktur. Kullanım şekli , darbe , sarsıntı bazen de bakımsızlık menteşelerin zarar görmesine sebep olur.
En sık yaşadığımız menteşe kırılma sebebi menteşe sertliği dir.
Cihaza zamanında yapılmayan termal temizlik cihazda ısınmalara yol açar. Bu ısınmalar menteşe yağının kurumasına ve menteşenin sertleşmesini hızlandırır. Sertleşen menteşe vida köklerine basınç uygular ve en hassas noktadan kopma başlar.

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL MENTEŞE TAMİRİ
LENOVO İDEAPAD S145-15IWL MENTEŞE TAMİRİ

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe tamiri kaç lira

LENOVO laptop menteşe tamiri için bizden hemen fiyat isteyebilirsiniz. Cihazın problemini anlayabileceğimiz birkaç fotoğraf veya videoyu bize whatsapp üzerinden gönderirseniz hemen size fiyat verebiliriz.

Hemen whatsapp üzerinden bize cihazın durumunu anlayabileceğimiz fotoğraf ve videolar atarsanız size fiyat bilgisi verebiliriz.
05337044543

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe tamir edilir mi?

Hemen hemen bütün menteşe sorunları gibi LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe tamiri de mümkündür. Menteşe tamirinde en son çare komple kasa değişimidir. Bu en kötü ihtimaldir. Ama bu da mümkündür.

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe tamiri garantili midir

Tamirini yaptığımız LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşelere ve onarılan bölgeye yapılan işlemin türüne göre en az 3 en fazla 6 ay işçilik garantisi veriyoruz.

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe tamiri ne kadar sürede yapılır?

Menteşenin kırılma ve kasaya zarar verme şekline göre uygulamada kullanılacak kimyasalın yoğunluğu süreyi doğrudan etkilemektedir. Eğer çok fazla kimyasal kullanmak zorunda kalırsa kimyasalın katı hale geçmesi bazen 24-36-72 saat alabilir. Ama genellikle aynı gün içinde verebiliyoruz.

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe fiyatı

Cihazın menteşesini alıp kendiniz monte etmek isterseniz LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe için ikinci el laptop yedek parça sitemiz olan pcparca.com üzerinden arama yapabilirsiniz.

ikinci el LENOVO İDEAPAD S145-15IWL menteşe satan yerler

Koliva Bilgisayar Ümraniye Bilgisayar Servisi mizde menteşe tamiri ve yedek parça satışı yapılmaktadır. Teknik yedek parçaları sadece bilgisayar teknik servislerine satıyoruz. Son kullanıcılara satış yapmıyoruz. Son kullanıcılar bizden sadece montaj ve servis hizmeti ile birlikte ürün alabilirler.

LENOVO İDEAPAD S145-15IWL laptop bilgisayar için LENOVO özel servisimizden hizmet alabilirsiniz.


Teknik servis hizmetimiz dışında toplamabilgisayar.org web sitemiz üzerinden parçaları uyum garantili sistemleri hazırlayıp satın alabilirsiniz.