Markamodel Laptop Klavyesi  Hp  Compaq

Hp Compaq laptop klavyesi

HP COMPAQ Laptop klavye fiyatı

HP COMPAQ laptop klavyesinin montaj dahil fiyatı için bizimle hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden veya telefonla (02164814950)irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

HP COMPAQ laptop klavyesi neden çalışmaz?

HP-COMPAQ laptop klavyesi çok sağlamdır, sıvı teması ve darbe dışında kolay kolay bozulmaz.

Sıvı teması cihaza mutlaka sıvı boca edilmiş olması anlamına gelmez. Bir bardak su boşalsa farkedersiniz tabiiki.. Fakat bazen çay demlenen makarna pişirilen yerlerde cihazınızı çalıştırıyor olmanız ortamdaki buhardan dolayı cihazın içinde bir buğu oluşmasına ve bunun zamanla oksite dönmesine sebep olur. Böyle bir ortamda ( özellikle kışın ) cihazınızı kullanıyorsanız klavyenizin ve hatta bilgisayarınızın bozulması kaçınılmazdır.

Ümraniye Özel HP Servisi

HP-COMPAQ laptop klavye tuşları çalışmıyorsa ne yapmak gerekir?

Bazen HP COMPAQ bilgisayarın tuşlarının tamamı, bazen birkaç tanesi sıvı temasından zarar görebilir. Tek tek tuş tamiri mümkün değildir. Komple klavyeyi değiştirmek gerekir. HP COMPAQ klavye fiyatı için bizimle irtibat kurabilirsiniz. (0533 704 45 43)

Özel HP laptop servisi whatsapp hattı

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden HP COMPAQ fotoğraflarını gönderip sorularınızı sorabilirsiniz. HP COMPAQ klavye fiyatı alabilirsiniz.

Özel HP laptop servisi telefon numaralarımız

0216 481 49 50
0216 481 5 481

İkinci el ve sağlam orjinal HP COMPAQ laptop klavyelerimiz için ikinci el HP yedek parça sitemiz pcparca.com u ziyaret ederek ilgili ürünü aratabilirsiniz. Pcparca.com daki fiyatlara montaj dahil değildir. Montaj fiyatı için bizimle mutlaka irtibat kurunuz.

HP COMPAQ laptop klavyesi
HP COMPAQ klavyesi