Dell Alıenware laptop klavyesi

DELL ALIENWARE Laptop klavye fiyatı

DELL ALIENWARE laptop klavyesinin montaj dahil fiyatı için bizimle hemen whatsapp (0533 704 45 43 ) üzerinden veya telefonla (02164814950)irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

DELL ALIENWARE laptop klavyesi neden çalışmaz?

DELL-ALIENWARE laptop klavyesi çok sağlamdır, sıvı teması ve darbe dışında kolay kolay bozulmaz.

Sıvı teması cihaza mutlaka sıvı boca edilmiş olması anlamına gelmez. Bir bardak su boşalsa farkedersiniz tabiiki.. Fakat bazen çay demlenen makarna pişirilen yerlerde cihazınızı çalıştırıyor olmanız ortamdaki buhardan dolayı cihazın içinde bir buğu oluşmasına ve bunun zamanla oksite dönmesine sebep olur. Böyle bir ortamda ( özellikle kışın ) cihazınızı kullanıyorsanız klavyenizin ve hatta bilgisayarınızın bozulması kaçınılmazdır.

Ümraniye Özel DELL Servisi

DELL-ALIENWARE laptop klavye tuşları çalışmıyorsa ne yapmak gerekir?

Bazen DELL ALIENWARE bilgisayarın tuşlarının tamamı, bazen birkaç tanesi sıvı temasından zarar görebilir. Tek tek tuş tamiri mümkün değildir. Komple klavyeyi değiştirmek gerekir. DELL ALIENWARE klavye fiyatı için bizimle irtibat kurabilirsiniz. (0533 704 45 43)

Özel DELL laptop servisi whatsapp hattı

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden DELL ALIENWARE fotoğraflarını gönderip sorularınızı sorabilirsiniz. DELL ALIENWARE klavye fiyatı alabilirsiniz.

Özel DELL laptop servisi telefon numaralarımız

0216 481 49 50
0216 481 5 481

İkinci el ve sağlam orjinal DELL ALIENWARE laptop klavyelerimiz için ikinci el DELL yedek parça sitemiz pcparca.com u ziyaret ederek ilgili ürünü aratabilirsiniz. Pcparca.com daki fiyatlara montaj dahil değildir. Montaj fiyatı için bizimle mutlaka irtibat kurunuz.

DELL ALIENWARE laptop klavyesi
DELL ALIENWARE klavyesi